Головна Блоги

2 відра картоплі і квашені помідори: школа під Хмельницьким потрапила в скандал через "побори" в їдальні

В одній зі шкіл Хмельницької області у батьків попросили принести більше 40 кг овочів для їдальні.

Про це в місцевій Facebook-спільноті повідомив Василь Водяний. Він уточнив, що інцидент трапився в селі Масівці.

Так, батьки отримали записку, в якій вимагається здати по 2 кг моркви, цибулі, буряка і капусти, 2 відра картоплі, по 3 літри квашених помідорів і огірків, а також 1 літр квасолі.

Ілюстрація. Шкільна їдальня

Рамблер

"У нас дочка і син принесли зі школи, крім цього списку ще й по 350 гривень на місяць кожному", – написав Водяний.

"Мої діти вчаться в різних школах і в жодній такого немає", "Як враховуються ці продукти? Який санітарний контроль проходять?" "Плати і ще принось. Тоді легше давати лоток із їжею", "Ось вам і безкоштовна освіта", – обурилися користувачі мережі в коментарях до посту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше жителі Хмельницького підтримали петицію про заборону дітям використовувати мобільні телефони під час навчального процесу. Звернення набрало 500 необхідних підписів.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".