Билися за гроші: у російській школі створили бійцівський клуб. Відео

У Москві (Росія) учні школи № 97 створили бійцівський клуб, в якому билися молодші учні, а старші діти робили на них ставки.

Старшокласники вмовляли дітей з 5-6 класів битися один з одним за гроші. Історія розкрилася після того, як одна з учениць показала батькові відео бійки (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Керівництво школи заявило, що зустрічі клубу проходили поза стінами навчального закладу. Там відзначили, що кілька учнів посварилися і влаштували бійку, але ніяких ставок не було", – йдеться в повідомленні.

Батьки дітей, в свою чергу, підтвердили інформацію, що учні старших класів роблять ставки на учнів молодших класів.

Директор школи Ірина Мальчевска заявила, що керівництво навчального закладу розбирається в ситуації. Вона також підкреслила, що події, зняті на відео, відбуваються на території найближчого парку у позанавчальний час. Поліція проводить перевірку інциденту.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії студент помер під час пари.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.