Будить студентів книжкою: відео з викладачем стало популярним у мережі

У мережі набуло популярності ролик з викладачем, який будить втомлених студентів і робить здивований вигляд.

Відео під назвою "Сплячий Етан Хант" розмістив на платформі Reddit користувач з ніком LoneWolfZml, пише Моя Школа OBOZREVATEL (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

На відеозаписі викладач бере книжку, яку кидає на стіл поряд зі сплячим студентом або ж просто гучно закриває. Коли студент прокидається, то він робить щиро вражений вигляд, наче сам здивувався від власних дій.

Будить студентів книжкою: відео з викладачем стало популярним у мережі

Будить студентів книжкою: відео з викладачем стало популярним у мережі. Джерело: Скріншот

Скріншот

Проте студенти зазначають, що їм подобається педагог і його методи викладання, тому намагаються рідко засинати в нього на парах.

Ethan Hunt the sleeping from r/WatchPeopleDieInside

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українець розповів про роботу вчителем в китайській школі.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Освіта за кордоном" на сайті "OBOZREVATEL".