Головна Блоги

Булінг у школі негативно впливає на майбутнє дитини – дослідження

Вчені з Королівського коледжу Лондона виявили, що шкільний булінг призводить до зменшення в мозку підлітка областей, які пов'язані з мотивацією, увагою і обробкою емоцій. Це негативно впливає на майбутнє дитини.

Як пише портал "Наша мама", 682 підлітки віком 14-19 років з Великобританії, Франції і Німеччини взяли участь в дослідженні науковців. Так, фахівці зіставили результати сканування мозку з результатами опитувань.

Виявилося, що 36 з них страждали від тривалого цькування, а 646 – час від часу зазнавали булінгу.

"Мозок підлітків, які страждають від цькування, відрізнявся від мозку інших дітей, які не піддавалися цьому негативному впливу: деякі області зменшилися, зокрема шкаралупа і хвостате ядро", – йдеться в повідомленні.

У висновку, такі зміни можуть призвести до психічних захворювань, як мінімум – до тривожних розладів.

Шкільний булінг

Рубрика

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше розповідалось, який буває булінг учителів.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".