Діти в Британії вважають, що корови відкладають яйця: проведено опитування

Опитування показало, що кожна третя британська дитина в початковій школі думає, що корови відкладають яйця.

Як пише Daily Mail, благодійна фірма "Школа кулінарів та кухонних приладів" опитала 1000 учнів віком від 6 до 11 років. Також наголошується, що в середньому троє з десяти дітей не знали, що тунець – це риба, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

Ще одне опитування, проведене Британським фондом в 2017 році, продемонструвало, що кожна третя дитина думає, що сир вирощується за допомогою рослин.

Експерти заявили, що діти в країні не мають достатніх знань про те, звідки беруться продукти харчування.

Корови відкладають яйця: британські діти відповіли на цікаві питання

Корови відкладають яйця: британські діти відповіли на цікаві питання. Джерело: Агропромышленный вестник

Агропромышленный вестник

Як повідомляв OBOZREVATEL, стали відомі відмінності навчання у вишах Британії та України.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".