Голодувала: на окупованому Донбасі дитина знепритомніла в школі

В окупованому селищі Оленівка на Донбасі п'ятикласниця знепритомніла в школі від голоду.

Мати дитини тривалий час зловживає спиртними напоями, в квартирі панує антисанітарія, відсутні продукти харчування, пише Depo.Донбас з посиланням на пресслужбу "МВС ДНР".

"В Оленівці на уроці одна з учениць 5 класу школи № 2 відчула себе погано. Дівчинку відвели до шкільної медсестри, яка підтвердила стан дитини. Під час бесіди стало відомо, що школярка страждає голодом, бо вдома зовсім немає їжі", – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, поліція провела з ​​матір'ю профілактичну бесіду. Якщо вона не створить своїй дитині належні умови для життя, буде розглянуто питання про позбавлення її батьківських прав.

Школа. Джерело: Уніан

Уніан

Як повідомляв OBOZREVATEL, на Закарпатті батьки влаштували мовний скандал у школі.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".