Головна Блоги

Гриневич поділилась неймовірними успіхами розвитку інклюзивної освіти в Україні

В Україні за три роки кількість інклюзивних шкіл зросла у 2,5 рази, а кількість дітей з особливими потребами, які там навчаються, – у 3 рази.

Про це повідомила міністр освіти та науки Лілія Гриневич під час засідання КМУ. За її словами, понад 12 тисяч дітей в Україні отримують інклюзивну освіту.

"Це відбулось завдяки інвестиціям, тому що була створена спеціальна субвенція на інклюзивну освіту. У шкільну інфраструктуру за останні два роки інвестовано майже 7 млрд гривень. Я дуже дякую колегам, що ми не просто говорили про реформу, ми її реалізували", – повідомила Гриневич.

Також міністр зазначила, що важливо продовжити освітню реформу. Тому Гриневич планує урочисто передати новому уряду перехідні книги, в яких буде міститись інформація по кожному з напрямків роботи міністерства і тих кроках, які заплановані на наступні три роки.

Інклюзивна освіта

Інклюзивна освіта. Джерело: Жіночий консорціум України

Жіночий консорціум України

Як повідомляв OBOZREVATEL, Гриневич провалила важливу обіцянку для першокласників.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".