Гроші ходять за школярем: Гончарук задумав нововведення для вчителів

Прем'єр-міністр Олексій Гончарук повідомив, що з 2020 року на зарплату вчителів впливатиме кількість учнів у школі.

Як розповів очільник уряду, таке нововведення впроваджують, щоб більше не виникало ситуацій, коли через неефективний розподіл державних субвенцій місцевою владою вчителі не отримували заробітну плату, пише Освіта.ua.

"Тому в 2020 році почне працювати принцип "гроші ходять за школярем". Це означає, що кількість учнів у школах буде враховуватися при розрахунку зарплати вчителів", – сказав Гончарук.

За його словами, після застосування принципу "гроші ходять за школярем" можна уникнути випадків, коли розраховується менша ніж насправді кількість учнів, а вчитель недоотримує чесно зароблені гроші.

Гроші ходять за школярем: Гончарук задумав нововведення для вчителів

Гроші ходять за школярем: Гончарук задумав нововведення для вчителів. Джерело: zerkalo.mk.ua

zerkalo.mk.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL, Новосад назвала причини виникнення заборгованості вчителям.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".