Карантин в Україні: Шмигаль розповів, що буде зі студентами в гуртожитках

13т
Читати матеріал російською

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль закликав вищі навчальні заклади не відправляти студентів з гуртожитків додому під час карантину через коронавірус.

В ході засідання Кабінету міністрів 18 березня він зазначив, що доручить пропрацювати це питання Міністерству освіти (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Студенти в гуртожитках

Студенти в гуртожитках. Джерело: "Куда поступать СОМ"

"Куда поступать СОМ"

"Не відправляйте студентів з гуртожитків. Багатьом нікуди їхати, особливо тим, хто з тимчасово окупованих територій. Тому керівників навчальних закладів прошу не виселяти студентів. Навпаки сприяйте тому, щоб вони залишалися в гуртожитках, максимально самоізолювавшись. У разі необхідності допомагайте їм з доставкою їжі та ліків", – звернувся Шмигаль до ректорів вишів.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні установи професійної освіти, професійноїо предвищої і вищої освіти порушили правила карантину, який спрямований на уникнення поширення коронавірусу. Так, учнів і студентів під час карантину відправляють на практику, проводять масові заходи.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".