Київські школярі отримали золоті медалі на Міжнародній олімпіаді з математики
![Київські школярі отримали золоті медалі на Міжнародній олімпіаді з математики](https://i.obozrevatel.com/2020/1/2/8056659728561104844588072657500611989209088o.jpg?size=1944x924)
Учні ліцею №208 міста Києва здобули золоті медалі на Міжнародній олімпіаді з математики WIMO (World International Mathematical Olympiad).
Як повідомили в департаменті освіти Києва у Facebook, змагання проходили в Токіо (Японія) 27-30 грудня. Олімпіада складалася з 30 задач з логіки, алгебри, теорії чисел, геометрії та комбінаторики.
Читайте: Українські школярі увійшли до топ-10 всесвітньої олімпіади з робототехніки
Відбувалися змагання англійською мовою для всіх учасників, без перекладу на рідні мови.
"Українська команда складалася з шести учнів. Від ліцею № 208 м.Києва в олімпіаді брали участь Михайло та Катерина Сидоренко, учні 5-В класу, які отримали золоті медалі. Михайло другий рік поспіль здобуває кубок чемпіона WIMO за абсолютний найкращий результат в паралелі", – йдеться в повідомленні.
Як повідомляв OBOZREVATEL, українські студенти перемогли на конкурсі інновацій в Сінгапурі.