Київські школярі отримали золоті медалі на Міжнародній олімпіаді з математики

Учні ліцею №208 міста Києва здобули золоті медалі на Міжнародній олімпіаді з математики WIMO (World International Mathematical Olympiad).

Як повідомили в департаменті освіти Києва у Facebook, змагання проходили в Токіо (Японія) 27-30 грудня. Олімпіада складалася з 30 задач з логіки, алгебри, теорії чисел, геометрії та комбінаторики.

Відбувалися змагання англійською мовою для всіх учасників, без перекладу на рідні мови.

Київські школярі отримали золоті медалі на Міжнародній олімпіаді з математики

Київські школярі отримали золоті медалі на Міжнародній олімпіаді з математики. Джерело: Ліцей 208 м. Києва Facebook

Ліцей 208 м. Києва Facebook

"Українська команда складалася з шести учнів. Від ліцею № 208 м.Києва в олімпіаді брали участь Михайло та Катерина Сидоренко, учні 5-В класу, які отримали золоті медалі. Михайло другий рік поспіль здобуває кубок чемпіона WIMO за абсолютний найкращий результат в паралелі", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, українські студенти перемогли на конкурсі інновацій в Сінгапурі.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".