МОН звернулося до батьків, вчителів і бізнесменів у зв'язку із запуском "Мрії": що це за освітній застосунок

МОН звернулося до батьків, вчителів і бізнесменів у зв'язку із запуском 'Мрії': що це за освітній застосунок

Міністерство освіти та науки звернулось до українців з пропозицією долучитися до пілотного проєкту та масштабування застосунку "Мрія". Зокрема, дорослим та дітям пропонують заповнити форму й надіслати свої побажання щодо роботи додатку.

На сайті МОН зазначено, що запуск застосунку відбудеться вже незабаром. Поділитися своїми очікуваннями громадянам пропонують на офіційних сторінках у соцмережах. OBOZ.UA розповідає, що таке "Мрія" і чому на неї так чекають.

"Мрія" – це застосунок, який сприятиме трансформації української освіти. Його ідея – забезпечити рівний доступ до знань кожному українцю та допомогти мільйонам дітей і дорослих стати тими, ким вони справді хочуть", – йдеться у повідомленні Міносвіти.

МОН звернулося до батьків, вчителів і бізнесменів у зв'язку із запуском ''Мрії'': що це за освітній застосунок

Що таке освітній застосунок "Мрія"

"Мрія" – це освітній цифровий проєкт, який розробило Міністерство цифрової трансформації на базі Дії. Мета такого застосунку – створити особистий освітній простір і унікальний алгоритм розвитку, відкрити можливості для дітей і дорослих стати тими, ким вони хочуть бути.

Відео дня

Про відкриття такого проєкту ще на початку вересня повідомляв президент Володимир Зеленський. Він тоді зауважив, що "Мрія" дасть змогу дітям розкривати свій потенціал, а батькам знати, чи перебуває дитина в безпеці. Також застосунок робитиме легше життя і вчителів, які будуть приділяти менше уваги заповненню папірців, а більше – навчанню.

Застосунок мають запустити вже до кінця року, а після тестування масштабувати для всіх охочих.

Раніше OBOZ.UA розповідав, що таке Roblox і чим він може бути небезпечний для дітей.

Тільки перевірена інформація в нас у Telegram-каналі OBOZ.UA та Viber. Не ведіться на фейки!