На Прикарпатті діти навчатимуться у сільраді та клубі: що трапилося

У селі Красноїлля Верховинського району (Івано-Франківська область) через виявлений грибок у школі 400 дітей навчатимуться у будівлі сільської ради, клубі та пришкільному інтернаті.

Як пише Укрінформ, пліснява в закладі з’явилася три роки тому, коли біля навчального корпусу вирили котлован. Тоді на ремонт школи й будівництво її нового корпусу скерували кошти з держбюджету, але роботи так і не проводилися (щоб переглянути фото школи, доскрольте до кінця сторінки).

Директор Департаменту науки, освіти та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації Віктор Кімакович повідомив, що у 2019 році за кошти обласного та місцевого бюджетів Верховинського району вдалося відновити покрівлю та зробити у школі водовідведення,

"До 1 вересня ремонтні роботи не завершать. Тому тут доведеться розпочати навчальний процес за межами школи", – розповів Кімакович.

Зазначається, що старшокласники навчатимуться на другому поверсі школи.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у школі Києва розгорівся скандал через вірші про Зеленського.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".