На Житомирщині вчителька відправила оголене фото у Viber-групу: суд покарав "хуліганку"
![На Житомирщині вчителька відправила оголене фото у Viber-групу: суд покарав 'хуліганку'](https://i.obozrevatel.com/news/2020/5/28/kak-udalit-chat-soobshhenie-akkaunt-i-kontakt-v-vibere-na-ayfon.jpg?size=1944x924)
У Попільнянському районі Житомирської області суд оштрафував вчительку однієї з сільських шкіл за публікацію в Viber-групі свого знімка в оголеному вигляді.
Постанова опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень, справу кваліфікували як дрібне хуліганство й оштрафували жінку на 51 гривню.
Вчителька визнала свою провину і пояснила, що випадково відправила фото в групу і хотіла відправити її дочці "з метою отримання консультації у лікаря про проведення медичного втручання".
Як писав OBOZREVATEL, раніше на уроці історії для українських п'ятикласників учителька проєкту "Всеукраїнська школа онлайн" одягла на голову каструлю, розповідаючи про події Революції Гідності.