На Житомирщині вчителька відправила оголене фото у Viber-групу: суд покарав "хуліганку"

30т
Читати матеріал російською

У Попільнянському районі Житомирської області суд оштрафував вчительку однієї з сільських шкіл за публікацію в Viber-групі свого знімка в оголеному вигляді.

Постанова опублікована в Єдиному державному реєстрі судових рішень, справу кваліфікували як дрібне хуліганство й оштрафували жінку на 51 гривню.

Вчителька визнала свою провину і пояснила, що випадково відправила фото в групу і хотіла відправити її дочці "з метою отримання консультації у лікаря про проведення медичного втручання".

Ілюстрація

Ілюстрація. Джерело: gurugadgets.ru

gurugadgets.ru

Як писав OBOZREVATEL, раніше на уроці історії для українських п'ятикласників учителька проєкту "Всеукраїнська школа онлайн" одягла на голову каструлю, розповідаючи про події Революції Гідності.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram