Науковець розповіла, чому навчальний рік починається у вересні

У більшості країн навчальний рік починається у вересні, тому що це час, який найнесприятливіший для сільського господарства та промисловості.

Про це розповіла співробітник Англійської історичної асоціації – Паула Кітчінг, пише Освіторія з посиланням на BBC.

"Загалом, школа не була обов’язковою приблизно до кінця 19 століття, в той час діти працювали на полях і фабриках, як і їхні батьки. У зимові місяці було менше роботи, тому відсутність дітей протягом частини дня була прийнятною", – розповіла науковець.

За її словами, уже з кінця травня все частіше потрібно було обробляти землю, збирати фрукти та доглядати за худобою. старші діти та батьки займались фізичною працею, а молодші – допомагали по дому і доглядали за братами і сестрами.

Тому саме восени в дітей з'являвся час, щоб відвідувати школу.

Школярі

Школярі. Джерело: Перший кабельний

Перший кабельний

Як повідомляв OBOZREVATEL, психологи розповіли, як відеоігри впливають на дитину.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "цікаво школярам" на сайті "OBOZREVATEL".