Названо найбагатші школи України: список

Найбільше коштів від держави у 2018 році отримали школи міста Києва, а також Волинської та Кіровоградської областей.

Дані, які допомогли зібрати облдержадміністрації, опублікувало Міністерство фінансів, пише LIGA.net (щоб переглянути рейтинг, доскрольте до кінця сторінки).

Зазначається, що у 2018 році суму 82,9 млрд грн отримали з бюджету України 14 776 шкіл, в яких навчається майже чотири мільйони учнів.

Так, у п'ятірку закладів із найбільшим держфінансуванням увійшли: Волинський обласний ліцей ім. Героїв Небесної Сотні, Голованівський ліцей ім. Тараса Шевченка (Кіровоградська область), школа "Домінанта" (Київ), школа №329 "Логос" ім. Георгія Гонгадзе (Київ), гімназія №4 ім. Модеста Левицького (Луцьк).

Як повідомляв OBOZREVATEL, батьки з усіх регіонів України заявили про вимагання грошей.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".