"Не пустила в туалет, поставила в кут!" У школі Миколаєва спалахнув скандал через вчительку

14.2т
Читати матеріал російською

У школі Центрального району міста Миколаєва вчителька не пустила учня в туалет, якому під час уроку стало погано. Замість цього педагогиня поставила його в кут.

Про інцидент у Facebook-групі "Николаев – лучший город" розповів місцевий житель Олександр Василів. За його словами, директор такі питання не вирішує і не звертає на них уваги, пише OBOZREVATEL.

"Куди скаржитися на вчительку? Діти – не роботи, у них можуть боліти животи, їх може нудити! Вчити не хочуть, перекладають все на батьків. Кричать, кидаються стільцями, кидають зошити. Що буде далі?" – заявив Василів.

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на інцидент і зазначили, що за таку поведінку освітянці загрожує звільнення.

"Всі батьки мають вживати заходів разом, один у полі не воїн", "Рекомендую перейти в інший клас", "Ви мали відразу відвести дитину до лікаря, взяти довідку про стан здоров'я, а потім цією довідкою надавати вчительці по її педагогічному носі!" – написали в коментарях.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Полтаві вчителька влаштувала цькування другокласниці.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".