Нітрати і кишкова паличка: школи Києва потрапили в скандал через антисанітарію

У трьох освітніх установах Києва – НЗ №42, гімназії "Київська Русь" та школі №332 – через антисанітарію закрили харчоблоки.

Як повідомив керівник Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан, заклади розміщені в Дарницькому та Дніпровському районах, пише ГолосUA.

Під час перевірки у продуктах, які постачали в їдальні, було знайдено кишкову паличку та інші збудники інфекцій, а в овочевих стравах – нітрати.

"Держпродспоживслужба виявила в школах порушення гігієнічних вимог. Харчоблоки припинили свою діяльність, оскільки є загроза життю та здоров'ю дітей. Було ухвалено рішення вилучити та знищити їжу. Зараз столична влада шукає шляхи для альтернативного харчування учнів у цих установах", – сказав Рубан.

Шкільна їдальня

Шкільна їдальня. Джерело: Politeka

Politeka

Як повідомляв OBOZREVATEL, у шкільній їдальні в Одесі учням подали обід із хробаками.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".