Покажи свою школу! Українські учні запустили цікавий флешмоб. Відео

Школярі запустили цікавий флешмоб "Юкрейніан скул чек", де вихваляються українськими школами на весь світ.

Відео учні оприлюднили у мережі ТікТок. Так, вони вже поділилися навчальними закладами, як-от №83 у Львові, №23 та №134 у Дніпрі, передає #ШоТам (щоб подивитися фото й відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Показують їдальні, навчальні класи та навіть туалети. Користувачі досі не вірять, що таке справді є в Україні, а ви подивіться самі!" – йдеться в повідомленні.

Також зазначається, що всі школи, показані в сюжеті, державні, а не приватні. Кошти на реконструкцію виділили з державного та місцевого бюджетів. Завдяки реформі освіти вже реконструйовано 136 шкіл і збудовано 51 нову.

Як повідомляв OBOZREVATEL, на Дніпропетровщині школярі почали заробляти на відходах.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "цікаво школярам" на сайті "OBOZREVATEL".