Помер один із найвидатніших педагогів України: що про нього відомо

2 вересня помер один із найвидатніших педагогів України, директор харківської гімназії "Очаг" Євген Медреш.

Причиною смерті стали проблеми із серцем. Про сумну новину написав у соцмережі Facebook колега освітянина Ігор Соломадін.

"Для нас, хто із ним працював, знав його близько, пішла ціла епоха, пов'язана з цією світлою, теплою, харизматичною людиною, яка вміла по-справжньому надихати людей. Залишилася створена ним школа, безліч випускників по всьому світу, написані ним книги, колеги та учні, його рідні та близькі люди", – додав Соломадін.

Зазначається, що педагог пішов із життя на 61-му році життя, пише "Город X".

Медреш у 1992 році заснував гімназію "Очаг". Серед випускників закладу – вчені, громадські діячі, режисери, актори, бізнесмени, програмісти, юристи, вчителі.

Педагог був автором лекцій, книг, публікацій, тренінгових і навчальних програм у сфері освіти, психологічного консультування, особистісного, організаційного розвитку.

Євген Медреш

Євген Медреш. Джерело: NewsRoom

NewsRoom

Як повідомляв OBOZREVATEL, на Одещині вбили виховательку дитячого садка.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".