Прийшов на зелені сосиски: Разумкова раптово засікли у гімназії Києва

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков прийшов із несподіваною ревізією до романо-германської гімназії №123 міста Києва, після того як учні поскаржилися на зелені сосиски в їдальні.

Як повідомляється у сюжеті "Вікна-новини", скаргу діти озвучили під час екскурсії будівлею ВРУ. Також школярі спитали у Разумкова, коли в гімназії зроблять ремонт (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

"Складова дитячої фантазії присутня", – прокоментував директор навчального закладу Володимир Конончук.

Коли Разумков навідався до шкільної їдальні, то нічого підозрілого там не побачив. А школярі пояснили це тим, що адміністрація підготувалася до візиту, бо раніше піци, які стояли на вітрині в целофані, продавали без пакета.

Також учні зізналися спікеру, що директор кричав на них, бо вони розповіли про зелені сосиски.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у мережі показали жахливі фото їжі у школі №332 Дарницького району Києва.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".