"Батьки бояться!" На Волині школярі відмовилися від навчання

У селі Осівці на Волині батьки не пустили дітей в стару аварійну школу, бо місцеві чиновники обіцяли, що діти з 1 вересня 2019 року перейдуть у нову будівлю навчального закладу.

Осівецька школа розмістилася в кількох хатинках, деяким з яких майже сто років. Вчитися тут небезпечно, обурюються батьки. Нову будівлю школи споруджують уже три роки і вона вже майже готова, навідміну від документів, йдеться в сюжеті ТСН (щоб переглянути відео, доскрольте до кінця сторінки).

Вже другий тиждень на уроках сидить максимум один учень з класу. Усього в школі – 235 вихованців. Аби розмістити усіх, діти вчаться у дві зміни. Уроки чергують з обідами. Пустити в нове приміщення учнів можуть лише, коли розрахуються з підрядником, який закінчив усі роботи.

"Коштів немає, які мали бути виділені для того, щоб завершити будівництво даного об'єкта. За інформацією, яка у мене є, – це 22 мільйони", – розповів начальник відділу освіти Камінь-Каширської райдержадміністрації Віктор Пась.

За ці гроші мають не лише розрахуватися з будівельниками, а й докупити меблі та устаткування. Коли це відбудеться конкретно, чиновники не говорять.

Як повідомляв OBOZREVATEL, батьки школярів на Херсонщині збунтувалися проти якісної освіти.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".