Реформа старшої школи: Кабмін планує прискорити освітні зміни

Кабінет міністрів України розглядає можливість прискорити запуск освітньої реформи на рівні старшої школи.

Як сказала міністр освіти Ганна Новосад в ефірі ток-шоу "Свобода слова", МОН продовжуватиме впроваджувати реформу, розпочату минулою командою, й враховуватиме досвід скандинавських країн, пише УНН.

"Старша школа стартує з 2027 року, я не знаю, який це буде уряд й чи буде ще Нова українська школа. Те, що було закладено 2 роки тому, розпочата НУШ є великою цінністю для нас. Задача нашого уряду навіть складніша. Бо нам треба продовжити її на двох наступних ланках школи", – розповіла Новосад.

Міністр підкреслила, що на наступних етапах залучатиметься більша кількість вчителів, предметів й витрати на реформу збільшуватимуться.

Школярі

Школярі. Джерело: 112 Україна

112 Україна

Як повідомляв OBOZREVATEL, юрист розповів, куди скаржитися батькам на побори в дитячому садку.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".