Різки під подушку: у дитсадку Маріуполя розгорівся скандал через подарунок на Миколая

32.4т
Читати матеріал російською

У Маріуполі (Донецька область) в одному з дитсадків спалахнув скандал, тому що вихователька на День святого Миколая поклала дітям під подушку різки.

Про інцидент розповіла в коментарі ВВС News Україна Тетяна Анічкіна, син якої також отримав подарунок для неслухняних. За її словами, різки поклали ще двом дітям, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

"Мій син дуже засмутився, дівчинка з групи плакала. Навіщо таке робити і травмувати дітей?" – обурилася жінка.

Виконувачка обов'язків завідувачки дитсадка Валентина Калініченко наголосила, що вихователька, про яку йдеться, не прагнула образити дітей, а вчинила так із виховною метою.

"Вона мені пояснила, що провела перед тим бесіду в ігровій формі з дітками про те, що чемним дітям Миколай приносить подарунки, а нечемним – різки", – додала Калініченко.

Також зазначається, що на День святого Миколая подарунки отримали всі діти. І ті, кому поклали різку, – теж.

У дитсадку Маріуполя розгорівся скандал через подарунок на Миколая

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше Супрун назвала "один із найгірших" подарунків дітям на День Миколая.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "День Святого Миколая" на сайті "OBOZREVATEL".