Особливо дівчата: вчені встановили небезпечну тенденцію серед школярів

23.6т
Читати матеріал російською

Дослідження Брістольського університету (Великобританія) продемонструвало, що у віці від 6 до 11 років діти стали менш активними.

Науковці спостерігали за фізичною активністю 2132 дітей з 57 шкіл на південному заході Англії в період з 2012 по 2018 рік, пише OBOZREVATEL із посиланням на BBC.

"Фізична активність школярів молодших класів знижувалася на 17 хвилин у тиждень щороку. 61% дітей у першому класі щодня робили принаймні годину необхідних активностей, але до шостого року тільки 41% досягли цього цільового показника, рекомендованого головними лікарями Великобританії", – повідомили вчені.

Зниження було особливо різким для дівчаток. Вони швидше переставали дотримуватися необхідних нормативів, розрив між хлопчиками і дівчатками значно збільшувався в віці від 6 до 11 років.

Школярі молодших класів менш активні: вчені зробили заяву

Школярі молодших класів менш активні: вчені зробили заяву. Джерело: Depo.ua

Depo.ua

"Ці цифри доводять, що необхідні додаткові зусилля, щоб діти продовжували активну діяльність у міру наближення до підліткового віку", – додав глава дослідницької групи.

Як повідомляв OBOZREVATEL, вчені розповіли, чи може важкий портфель викликати сколіоз у школяра.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "цікаво школярам" на сайті "OBOZREVATEL".