Стало відомо, які медичні довідки потрібно взяти до школи чи дитсадка

З пакетом документів для прийому в школу чи дитсадок навчальний заклад вимагатиме довідку, що дитина здорова.

Як пише Ye.ua, для відвідування школи чи дитячого садочка у 2019 році потрібно кожній дитині мати довідку форми № 086-1/0 "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду".

"Її видає сімейний лікар, з яким була підписана декларація. Термін дії довідки становить один рік. Для першокласників і дітей, які вперше йдуть до садочків потрібна довідка форми № 063/о "Карта профілактичних щеплень". Якщо дитина отримала додаткові щеплення або ревакцинацію, цю довідку потрібно оновити та знову принести до навчального або дошкільного закладів", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що більше не потрібно медичну карту дитини (форма № 026/о), яку раніше вимагали. Це скасовано рішенням Міністерством охорони здоров'я у березні 2018 року.

При необхідності лікар може направити дитину на вакцинацію, аналізи або до вузьких спеціалістів.

Медичні довідки для школи та дитсадка

Медичні довідки для школи та дитсадка. Джерело: Твоє Місто

Твоє Місто

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Міносвіти дали пояснення, як перевести дитину до 10-го класу.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".