Студенти з ЄС в Україні: названі країни, звідки їх найбільше приїхало

11.6т
Читати матеріал російською

Найбільше в Україні навчається студентів з таких країн Європейського Союзу, як Польща (646), Болгарія (248), Німеччина (123) та Литва (85).

Про це у відповідь на інформаційний запит повідомили у Державному підприємстві “Інфоресурс”. Найменше студентів з ЄС навчається з Хорватії – 2, Бельгії – 3 та Словенії – 5, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на "УНН".

Так, в Україні у 2019-2020 навчальному році навчається 1 553 студентів з країн Європейського Союзу.

Також зазначається, що популярні спеціальності серед іноземців – це “Музичне мистецтво”, “Фармація”, “Стоматологія”, “Медицина” та “Соціальна робота”.

Студенти з ЄС в Україні: названі країни, звідки їх найбільше приїхало

Студенти з ЄС в Україні: названі країни, звідки їх найбільше приїхало. Джерело: Цензор.НЕТ

Цензор.НЕТ

Як повідомляв OBOZREVATEL, стало відомо, скільки коштує один студент в Україні.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".