"Такі помилки роблять школярі": філологиня оцінила безграмотну Новосад

Філологиня Наталія Щасна заявила, що помилки, яких допустилася міністерка освіти України Ганна Новосад у дописі в соцмережі, роблять діти до 10-11-го класу.

Найбільше розкритикувала безграмотність керівниці МОН мовознавиця Ірина Фаріон. Після цього Новосад пообіцяла відповідальніше вести свій Фейсбук і виправила помилки в старому тексті.

Викладачка української мови та літератури Шосткинського хіміко-технологічного коледжу ім. І. Кожедуба Наталія Щасна розповіла: причина такої безграмотності в тому, що чиновниця рідко використовує в побуті українську, пише "КП" в Україні".

"Одразу підтягнути ці недоліки не вийде, але з часом запросто. Для цього раджу Ганні Новосад читати українських письменників і дивитися ролики з педагогом Олександром Авраменком. Через деякий час результат буде кращим", – пояснила філологиня.

На думку викладачки, у нової міністерки не так вже й погано з українською мовою. За 12-бальною системою цей допис Щасна оцінила на тверду п'ятірку.

Нагадаємо:

Як повідомляв OBOZREVATEL, міністерка освіти дала відповідь, коли педагогам збільшать зарплати.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".