Трирічний вундеркінд з Британії вразив світ своїм IQ: що про нього відомо

Трирічний хлопчик Харізі з Великобританії став наймолодшим членом інтелектуального товариства Менса, маючи IQ 142 бали.

Організація об'єднала людей з найвищимIQ в світі. Результат вундеркінда більший, ніж у 99,7% людей на планеті, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на Metro.co.uk.

"Члени Менса дуже індивідуальні, у них різне походження, кар'єра, але є кілька рис, які постійно повторюються. Мабуть, головним серед них є цікавість – люди з високим коефіцієнтом інтелекту постійно запитують "Чому?" і "Що якщо?" – розповів прессекретар організації.

Спершу батьки хлопчика не звертали увагу на його особливі здібності. Проте талант помітив вихователь ясельної групи.

У два роки хлопчик почав запам'ятовувати об'ємні історії, читав багато англійською, хоча його рідна мова – малайська. Зараз батьки замислюються над тим, як не загальмувати розвиток його здібностей і водночас не забрати в нього веселе дитинство.

Трирічний вундеркінд Харізі з Британії

Трирічний вундеркінд Харізі з Британії. Джерело: Фото: Nur Anira Asyikin Hashim

Фото: Nur Anira Asyikin Hashim

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше розповідалося, як правильно виховати вундеркінда.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "цікаво школярам" на сайті "OBOZREVATEL".