"Це пекло": в російському дитсадку розвісили фото закривавлених дітей

18.1т
Читати матеріал російською

В одному з дитсадків Москви (Росія) розвісили календарі до 75-річчя Перемоги у Великій Вітчизняній війні, де зображені закривавлені діти в образі фронтовиків.

Про інцидент розповів батько одного з вихованців дошкільного закладу Олексій Бігільдін на Facebook-сторінці, пише Моя Школа OBOZREVATEL (щоб переглянути фото плакатів, доскрольте до кінця сторінки).

"Ось такі плакати із закривавленими дітьми розвісили в нашому дитячому садку. І пропонують зробити фотосесію в такому ж стилі. Такого пекла варто чекати після новорічного звернення, але все ж викликає подив те, як незграбно працює пропаганда", – наголосив Бігільдін.

За його словами, в дитсадку пояснили, що таким чином діти будуть краще пам'ятати війну і більше знати про неї. Чоловік здивувався, що так звану "пам'ять" нав'язують маленьким дітям.

Так, у Telegram-каналі "Анатолій Штірліц" офіцер ЗСУ Анатолій Штефан також негативно відреагував на інцидент.

"Побєдоносіє запоребриком набирає обертів. Календар з окровавленими дітьми. Повний трешак", – йдеться в повідомленні.

Як написав OBOZREVATEL, у Росії школярів змусили написати прадіду на фронт.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.