"Це виснажує": в одному з міст Харківщини школи відмовились від святкової лінійки на День знань

Навчальні заклади Ізюма Харківської області відмовились від стандартної офіційної лінійки, а в понеділок, 2 вересня, проведуть святкові заходи у довільній ігровій формі за сценарієм.

Як повідомили в Ізюмській міськраді, кожна школа чи гімназія самостійно обирала, як буде святкувати День знань, пише Depo.Харків.

"Першачкам, звісно, буде приділено максимум уваги. Але й іншим учням також буде весело та цікаво: тематичні флешмоби, ігри на свіжому повітрі, квести, вікторини, театралізовані вистави", – зазначили в мерії.

У міськраді сподіваються, що завдяки проведенню свята в новому форматі вдасться уникнути виснажливого стояння на лінійці.

Школярі

Школярі. Джерело: То є Львів

То є Львів

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Міносвіти вчителям запропонували теми для перших уроків.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".