У Києві через коронавірус батьків не пускатимуть у школи

У Києві батькам обмежать доступ до шкіл у рамках заходів із запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 у навчальних закладах.

Про це повідомив голова Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський. За його словами, у садках і школах посилили контроль за режимом миття рук та вологого прибирання приміщень, пише пресслужба КМДА.

"Ми запровадили комплекс заходів та обмежимо доступ до шкіл, зокрема й батькам. У школах введені "п’ятихвилинки здоров’я" до і після уроків. Вчителі нагадують учням про правила особистої гігієни та поведінки під час поширення інфекційних захворювань", – заявив Мондриївський.

У Києві через коронавірус батьків не пускатимуть у школи

Голова КМДА наголосив, що в разі погіршання самопочуття дітям вимірюватимуть температуру. Окрім термометрів, школи та садки також закупили дезінфікувальні та мийні засоби.

Як повідомляв OBOZREVATEL:

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".