У Китаї побудували незвичайний дитячий садок у вигляді села

У селі Бейша, що в Китаї, побудували дитячий садок, який є мініатюрною копією справжнього села.

Як пише Всеосвіта, майданчик ідеально підходить для навчання на свіжому повітрі та ігор в хованки. Такий варіант дитсадка заохочує дитячу допитливість та сприяє динамічному розвитку маленьких учнів (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Будівлі зв’язуються між собою звивистими доріжками та розташовуються навколо центральної площі.

Архітекторам вдалось розрахувати масштаби під час створення мініатюрного селища. Тому воно практично схоже на справжнє містечко. На прилеглих територіях до дитячого садка розкинулися безкінечні родючі землі.

Цей проєкт став прикладом дитячого садка, який органічно вписався у сільську атмосферу. Він став своєрідним викликом архітектурі типових дошкільних закладів у Китаї.

Дитячий садок у вигляді села

Дитячий садок у вигляді села. Джерело: dezeen

dezeen

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше розповідалось, чим корисна для дітей реджіо-педагогіка.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "дошкільний період" на сайті "OBOZREVATEL".