Головна Блоги

У Луцьку батьки і вчитель влаштували булінг маленькому школяру

У ліцеї №3 міста Луцька батьківський комітет влаштував булінг учню 3-го класу, тому що його мама не здає гроші на різні потреби школи.

Про інцидент повідомила мати Інна Назаревич у Facebook-спільноті "БАТЬКИ SOS". За її словами, до Дня захисника України хлопчикам подарували кружки, але для її дитини подарунок не закупили.

"Син прийшов зі школи з подарунком для хлопчиків. Через годину дзвонить до мене представник батьківського комітету і каже 15 жовтня здати 200 грн або віддати кружку. Бо подарунок не Богдана, а хлопчика, якого не було в п'ятницю, 11 жовтня, в школі. З'ясувалося, що батьківський комітет не закупив подарунок для моєї дитини, тому що ми не здаємо гроші на фонд класу. Хоча на потреби сина здаємо завжди, що стосується подарунків, театрів і т. д.", – розповіла жінка.

Жителька Луцька зазначила: вчителька теж знала про цю ситуацію і нічого не зробила, щоб не допустити булінгу в класі. Але, як повідомив батьківський комітет, хлопчик благав про подарунок, тому було вирішено віддати йому кружку.

"Це моя четверта дитина, яка відвідує цей навчальний заклад. До цього ніяких проблем ні з батьківськими комітетами, ні з вчителями не було", – додала Назаревич.

Користувачі соцмережі бурхливо відреагували на інцидент і наголосили на тому, що День захисника України – не дитяче свято.

Як повідомляв OBOZREVATEL, справа про булінг у школі Харкова отримала неочікуваний фінал.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".