У Міносвіти розкрили подробиці ЗНО-2020 в Україні

Міністерство освіти і науки України наказом врегулювало проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року. Так, тестування проходитиме з 21 травня до 17 липня.

Як пише Український центр оцінювання якості освіти, кожен зареєстрований учасник має право пройти тести щонайбільше з чотирьох навчальних предметів.

"Загалом зовнішнє незалежне оцінювання відбуватиметься з одинадцяти навчальних предметів: українська мова і література, історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова", — йдеться у повідомленні.

Тестування проходитимуть випускники старших шкіл закладів загальної середньої освіти. Також учні (слухачі, студенти) закладів професійної (професійно-технічної), вищої освіти, які 2020 року завершать здобуття повної загальної середньої освіти. Результати ЗНО з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації.

Учасники мають обов'язково скласти:

• українську мову і літературу;

• математику або історію України (на вибір учасника);

• ще один предмет з переліку (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, англійська мова, іспанська мова, німецька мова, французька мова).

Зазначається, що у 2020 році випускники шкіл, які вивчають іноземну мову на стандартному або академічному рівні, отримають оцінку за атестацію за результатами виконання завдань академічного рівня. А ті, хто вивчають на профільному рівні — за результатами виконання завдань академічного й профільного рівнів.

"Також 2020 року результати ЗНО з української мови і літератури (української мови), математики або історії України (період ХХ — початок ХХІ століття) можуть зараховуватися як результати атестації для студентів закладів вищої освіти, які скористалися правом повторного складання ДПА у формі ЗНО", — повідомляють в УЦОЯО.

ЗНО-2020

ЗНО-2020. Джерело: Укрінформ

Укрінформ

Як повідомляв OBOZREVATEL, екскерівник Українського центру оцінювання якості освіти Ігор Лікарчук розповів, що основна причина невтішних результатів ЗНО – це якість тестів.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".