У МОН вперше заговорили про навчання школярів влітку

У Міністерстві освіти допустили можливість продовження навчального року для школярів і студентів в Україні.

Про це йдеться у роз'яснювальному листі, яке відомство відправило керівникам обласних департаментів освіти та директорам шкіл, пише Моя Школа OBOZREVATEL.

У МОН вперше заговорили про навчання школярів влітку

У МОН вперше заговорили про навчання школярів влітку. Джерело: Конкурент

Конкурент

"Законом України "Про повну загальну середню освіту" встановлено, що навчання у школах завершується не пізніше 1 липня. Якщо у зв'язку з епідеміологічною ситуацією в Україні термін дії карантину буде змінено, фактична тривалість навчального року може бути продовжена", – повідомили в МОН.

У такому разі продовжене навчання включатиме аналіз виконання програм та знань учнів, здобутих під час карантину. Також в листі зазначено, що не потрібно перевантажувати дітей домашніми завданнями і дати відпочити вчителям, якщо канікули співпали з карантином.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше експертка назвала причини, чому не скасують ЗНО-2020 в Україні.

Підпишись на наш Telegram. Надсилаємо лише "гарячі" новини!

Читайте всі новини по темі "Новини для школярів" на сайті "OBOZREVATEL".