У Росії дитина втекла з дитсадка на іграшковій машині

У Нижньому Тагілі (Російська Федерація) шестирічний хлопчик з особливостями розвитку втік з дитячого садка №23 "Фонтанчик" на іграшковій машині.

Як повідомляється у пресслужбі прокуратури Свердловської області, інцидент трапився 2 серпня. Дитина покинула садок і попрямувала в сторону дороги, пише Lenta.ru.

"Біля сходів аптеки на нього звернули увагу перехожі, які передали хлопчика виховательці. Жінка звернулася в поліцію. Прокуратура Дзержинського району почала перевірку", – йдеться в повідомленні.

За версією відомства, вихователька не ​​проконтролювала перебування дітей в дитячому садку. Зазначається, що в той день в групі було вісім дітей.

Крім цього, завідуюча дошкільного навчального закладу не повідомила ні в поліцію, ні в прокуратуру про зникнення хлопчика.

Дитина на іграшковій машині

Дитина на іграшковій машині. Джерело: Власти.нет

Власти.нет

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Києві дитячий садок втрапив у скандал.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.