У школяра спалахнуло обличчя через "вогняну змію" на уроці хімії. Фото, відео 18+

У Каліфорнії (Сполучені Штати Америки) 13-річний школяр Пріст Рівера отримав сильні опіки обличчя через невдалий науковий експеримент "вогняна змія" на уроці хімії.

Як пише Realist.online з посиланням на британське видання Metro, унаслідок травми хлопець переніс чотири операції (щоб переглянути фото і відео, доскрольте до кінця сторінки).

За словами учня, вчитель додав в вогонь занадто багато спирту, у результаті чого пісок вибухнув поруч з підлітком. Вогонь миттєво охопив його голову.

"Сім'я Рівери подала позов до суду проти школи з вимогою одного мільйона доларів за збиток", – йдеться в повідомленні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Запоріжжі спалахнув скандал довкола гімназії №27 "Інтелект" через заяви мами однієї з учениць про знущання та побори.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Інциденти в школах" на сайті "OBOZREVATEL".