Школярів можуть перевести на дистанційне навчання з осені, – РНБО

• Зеленський скликав селекторну нараду урядовців у зв'язку зі збільшенням кількості хворих на COVID-19

• Данілов заявив, що існує ймовірність переходу на дистанційне навчання більшості шкіл восени

• Відповідні технічні можливості мають бути підготовані уже сьогодні

32т
Читати матеріал російською

Секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов заявив, що існує ймовірність переходу більшості українських шкіл на дистанційне навчання восени 2020 року.

Відповідне припущення він висловив на селекторній нараді урядовців, представників правоохоронних органів та очільників обласних державних адміністрацій і міських голів, яку зібрав президент України Володимир Зеленський у зв'язку зі стрімким збільшенням кількості хворих на COVID-19.

Через імовірність дистанційного навчання школярів восени, Данілов висловився про необхідність підготовки відповідних технічних можливостей уже сьогодні.

Як повідомляв OBOZREVATEL, головний санітарний лікар України Віктор Ляшко пояснив причину зростання захворюваності COVID-19 в Україні. Він вважає, що спалах можна зупинити, якщо дотримуватися заходів безпеки.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Коронавірус" на сайті "OBOZREVATEL".