Українські школярі носитимуть світловідбиваючі жилети: як вони виглядають. Фото

В Україні з 1 вересня діти 1-4 класів обов'язково носитимуть в темну пору доби спеціальні світловідбивні жилети, аби бути помітними для водіїв і учасників дорожнього руху.

Як повідомив прем’єр-міністр Володимир Гройсман, зразок спеціального одягу для дітей вже підготовлено, пише Урядовий портал (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

"З 1 вересня, всі учні 1-4 класів мають бути із спецжилетами, які дадуть можливість дитині бути помітною в темну пору доби. Це ще одна наша ініціатива для дітей. Треба створити систему захисту для них. Питання безпеки на дорогах тут має важливе значення", – сказав Гройсман.

Зазначається, що жилети роздадуть кожній дитині безкоштовно.

Як повідомляв OBOZREVATEL, в Україні ввели меморандум для вчителів, батьків та школярів.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".