В Австрії хочуть заборонити носити хіджаб у школах

Політична сила "Австрійська народна партія" виступила з бажанням заборонити хіджаб у школах, бо це допоможе уникнути пропаганди релігійних течій.

У 2018 році парламент Австрії заборонив носити ісламську хустку в дитячих садах. У травні 2019 року було прийнято заборону на хіджаб в початкових школах, за його порушення батьки сплатили б штраф 440 євро, пише "Мел".

"Хустка є демонстративним символом, який може надати політичний вплив на учнів. Викладачка в хустці представляє собою певну ідеологічну течію і пропагує систему суспільства, в якій роль жінки відрізняється від звичної західному суспільству картини. В зв'язку з цим, ми хочемо, щоб викладачки не носили хусток", – йдеться у заяві партії.

Також пропонується заборонити носити головні убори ученицям до 14-річного віку, щоб захистити дітей від примусу і соціального тиску.

Вчителька

Вчителька. Джерело: Независимая газета

Независимая газета

Як повідомляв OBOZREVATEL, опубліковані поради, який одяг купувати дитині для школи.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце