В школах Києва розпочали навчання цифровій грамотності
![В школах Києва розпочали навчання цифровій грамотності](https://i.obozrevatel.com/2019/11/29/img4517.jpg?size=1944x924)
"Освітній Хаб міста Києва: територія нових можливостей для кожного" спільно із провідною українською IT-компанією Miratech та фондом BrainBasket розпочав програму "Цифрова грамотність" у школах Києва.
Перший IT урок відбувся 28 листопада у середній загальноосвітній школі №228 Дніпровського району міста Києва.
"Цей інноваційний урок від провідної української IT-компанії повинен замінити морально застарілі уроки інформатики та надати дітям реальні навички використання сучасних IT-технологій", - директорка Освітнього Хабу міста Києва Марія Богуслав.
Також напередодні уроку було відкрито мурал, присвячений Освітньому Хабу. Такі красиві зображення невдовзі прикрасять стіни й інших навчальних закладів столиці.