В Україні запустять програму обміну для школярів: перші подробиці

У 2020 році для школярів впровадять програми обміну, які дадуть змогу безкоштовно подорожувати містами України.

Про це повідомив прем'єр-міністр Олексій Гончарук під час представлення проєкту Держбюджету на 2020 рік. За його словами, можливість відвідати різні куточки України покращить мобільність молоді.

"У нас є молоді люди, які за все життя нікуди не їдуть. Дитина із Сумщини має побачити Закарпаття і Одесу. У 2020 році будемо стимулювати мобільність дітей. В різні куточки України поїдуть сто тисяч осіб, це будуть програми обміну", – розповів Гончарук.

Деталі повідомлять згодом. На думку очільника уряду, це позитивно вплине і на мобільність батьків.

Також Гончарук наголосив на тому, що безліч дітей отримують поганої якості освіти в малокомплектних школах.

"Ми крадемо в них освіту, і вони не зможуть бути конкурентоспроможними. Ми будемо оптимізовувати мережу шкіл, щоб було достатньо ресурсів для кращого засвоєння матеріалів", – додав прем'єр-міністр.

З 2020 року школярі зможуть безкоштовно подорожувати Україною

З 2020 року школярі зможуть безкоштовно подорожувати Україною. Джерело: Голос Карпат

Голос Карпат

Як повідомляв OBOZREVATEL, на Дніпропетровщині школярі почали заробляти на відходах.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".