Вперше за 10 років! В Японії школярам дозволили користуватися смартфонами

Департамент освіти Токіо дозволив учням користуватися мобільними телефонами в школах міста.

Як повідомляє NHK, десять років тому відомство заборонило приносити в більшість навчальних закладів столиці Японії смартфони.

“Представники департаменту освіти Токіо вирішили дозволити учням громадських підвищених середніх шкіл приносити в школу смартфони. Департамент відзначає, що смартфони є добрим інструментом для підтвердження безпеки дітей під час стихійного лиха. Смартфони також, за словами представників департаменту, все частіше використовуються на уроках", – йдеться в повідомленні.

Проведене минулого року опитування продемонструвало, що 97,3% учнів старших класів середніх шкіл мають смартфони. Тому припускалось, що багато школярів приносить їх на заняття в навчальні заклади.

Як заявили в департаменті, на розсуд директорів шкіл залишається питання, чи дозволяти учням користуватися навушниками. Ті навчальні заклади, які дозволять це, повинні підготувати відповідні правила.

В Японії школярам дозволили користуватися смартфонами

Фото: ukrinform.ua

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше відомий український лікар Євгеній Комаровський розповів, з якого віку дітям можна давати планшети.

Ми в Telegram! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".