Вчені назвали несподівану шкоду від літніх канікул

Американські вчені довели, що тривалі літні канікули погано впливають на психіку дітей і викладачів.

Фахівці відзначають, що багато дітей перед походом до школи у вересні відчувають справжнісінький стрес. При цьому у них знижується працездатність і падає успішність, пише MedikForum з посиланням на "Версія інфо".

"Діти починають хворіти зовсім невластивими їм дорослими хворобами: у багатьох підвищується артеріальний тиск, що може привести до гіпертонії згодом. У деяких дітей відбувається перебої в нервовій системі – нервові зриви і депресії", – йдеться в повідомленні.

У результаті дослідження американських вчених вияснено, що у школярів перевантажується мозок. Це може спричинити захворювання будь-якої системи організму.

Лікарі вважають, що потрібно зменшити тривалість канікул. Також можна перед відправкою дитини до школи звернутися до психолога або психотерапевта.

Канікули

Канікули. Джерело: АСС

АСС

Як повідомляв OBOZREVATEL, експерти порадили, чим зайняти дитину на літніх канікулах.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".