Вчителька зі США перетворила клас у Хогвартс. Вражаючі фото

Вчителька Стейсі Лемб з державної школи США зробила свій клас схожим на Хогвартс.

До змін шкільна аудиторія педагогині нічим не відрізнялася від усіх інших: звичайні парти, шафа з необхідним приладдям, стандартна дошка і LED-лампи, від світла яких постійно хочеться позіхати, пише Всеосвіта (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Вчителька використала тематичні портрети, подушки і приділила увагу навіть меблям, розташувавши у приміщенні дерев’яні столики зі свічками. Клас звіддаля нагадує затишну вітальню Грифіндору, у якій полюбляли обговорювати свої плани Гаррі, Рон та Герміона.

"Мені потрібно було трохи більше місяця до початку занять, щоб підготувати кабінет. Я проводила за роботою кілька годин на день і оформила інтер’єр за свої гроші", – зізналась Лемб.

За її словами, найприємнішим моментом є вираз облич учнів і вчителів, які заходять до класу. Щире захоплення – це найвища нагорода за витрачені сили та час.

Всеосвіта

Всеосвіта. Джерело: Клас вчительки до змін

Клас вчительки до змін

Як повідомляв OBOZREVATEL, учитель зі США під час класного походу ніс на собі школярку з інвалідністю.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".

Місце