Випускники шкіл можуть не складати ЗНО: кого це стосується

66т
Читати матеріал російською

Вступники з непідконтрольних Україні територій Донбасу і Криму можуть подавати документи до вишів за спрощеною процедурою, тому їм не потрібно складати ЗНО.

Абітурієнти з цих територій можуть не надавати результати ЗНО, український паспорт чи атестат. Слід зазначити, що реєстрація на тестування в 2020 році вже розпочалася і триватиме до 24 березня, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на BBC News Україна.

"Вступникам треба звернутися до освітнього центру "Крим-Україна" або "Донбас-Україна", заповнити освітню декларацію та скласти три вступні іспити – з української мови, історії України та профільного предмету (або творчий конкурс)", – йдеться в повідомленні.

У 2019 році за спрощеною процедурою до українських вишів вступили 1600 учнів з Донбасу і 265 – з Криму. Раніше міністерка освіти Ганна Новосад також розповідала, що 4 468 дітей з окупованих територій отримують українську шкільну освіту дистанційно.

Випускники шкіл можуть не складати ЗНО: кого це стосується

Випускники шкіл можуть не складати ЗНО: кого це стосується. Джерело: ZMINA

ZMINA

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше розповідалося, чи впровадять новий правопис і обов'язкову математику на ЗНО-2020.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! Підписуйся

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".