Як привчити дитину читати: опублікувано важливі правила

Вчені радять привчати малюка до книг вже тоді, коли він ще не народився. Перебуваючи в утробі, дитина відмінно чує і розуміє те, що відбувається навколо.

Як пише Наша мама, при виборі літератури вагітним жінкам варто зважати на тематику книг, адже це зумовить переваги дитини в дорослому житті.

Важливо також і читати разом з дітьми.

"Будьте наполегливі, навіть якщо дитина вередує, але спочатку визнач причину її невдоволення. Можливо, їй більше до душі казки про тварин, а не про принцес. Дитині завжди буде простіше отримати задоволення від читання, якщо ти будеш підбирати літературу, яка її надихає", – йдеться в повідомленні.

Можна орієнтуватись на улюблені фільми й мультфільми. Існує безліч кінокартин за мотивами книг. Наприклад, Мері Поппінс або Чарівник з країни Оз. Якщо дитина захоплена переглядом якогось мультфільму, то наступного разу її можна потішити новою книжкою з улюбленими героями.

"Варто водити малюка в бібліотеку. Ви можете разом з малюком заповнити картку, і тоді він відчує свою значимість і "дорослість", –йдеться в повідомленні.

І на завершення, можна виділити дитині полицю в книжковій шафі і дозволити заповнити її книжками, які їй дуже подобаються.

Читання для дітей

Читання для дітей. Джерело: Національна бібліотека України для дітей

Національна бібліотека України для дітей

Як повідомляв OBOZREVATEL, експерти дали поради, чим зайняти дитину на літніх канікулах.

Підписуйся на наш Telegram. Отримуй тільки найважливіше!

Читайте всі новини по темі "Батьки і діти" на сайті "OBOZREVATEL".