Як у часи СРСР: російських школярів змусили щодня виконувати гімн країни

8.3т
Читати матеріал російською

Учнів шкіл Якутії (Росія) змусили щодня виконувати гімн Росії на заняттях з метою патріотичного виховання.

Відповідний наказ підписав глава республіки Айсен Миколаїв. Також парламенту республіки рекомендується "удосконалювати законодавство в області духовно-морального та патріотичного виховання", пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на "Коммерсант".

Педагоги впевнені, що такий захід "ніяк не вплине на патріотичне виховання". Багато школярів не знають текст гімну Росії повністю. Також у школах не зрозуміли, чи необхідно живе виконання гімну на уроці, чи буде достатньо вмикати його вранці з динаміків, як за часів СРСР.

"Припускаю, що учні без радості сприймуть це нововведення в тому сенсі, що це ж примус", – розповів вчитель англійської мови однієї з освітніх установ республіки Петро Гермогенов.

Російських школярів змусили виконувати гімн країни

Російських школярів змусили виконувати гімн країни. Джерело: Крим.Реалії

Крим.Реалії

Як повідомляв OBOZREVATEL, у Росії заборонили чаювання в школі через приниження другокласниці.

Не набридаємо! Тільки найважливіше - підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі "Новини Росії" на OBOZREVATEL.