Як впроваджуватимуть новий український правопис: Міносвіти затвердить план

Читати матеріал російською

План заходів Міністерства освіти та науки щодо впровадження нової редакції Українського правопису буде розроблений до 16 вересня.

Як йдеться у наказі відомства, вчителям шкіл і викладачам закладів вищої освіти розроблять методичні посібники із застосування Українського правопису в редакції 2019 року, пише Освіта.ua.

"План впровадження нової редакції правопису розробляється спеціально міжвідомчою комісією разом з Національною академією наук та Національною академією педагогічних наук", – йдеться в повідомленні.

Зазначається, що Українському центру оцінювання якості освіти упродовж п’яти наступних років доручено використовувати у завданнях ЗНО норми Українського правопису, які не зазнали змін.

Новий український правопис

Новий український правопис. Джерело: 24 канал

24 канал

Як повідомляв OBOZREVATEL, мати 12-річної школярки подала в суд на Кабмін через новий правопис.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "Освіта в Україні" на сайті "OBOZREVATEL".