Як зробити навчання для школярів цікавішим: опубліковано топ-10 ідей

Учням не завжди цікаво ходити до школи. Часто вони відсиджують уроки і рахують секунди до дзвінка. Проте креативність і різні оригінальні нововведення можуть зробити перебування дітей в школі набагато яскравішим та веселішим.

Коли навколо учнів панує креативність, то в них з'являється більше мотивації навчатися, пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на do-slez.com (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Так, у коридорах і кабінетах над сміттєвими відрами можна встановити баскетбольні кільця.

Щоб школярам було цікавіше вивчати нові теми, у кабінеті з математики можна повісити оригінальний годинник.

Школярі часто не розуміють хімію, тому що вона їм важко дається. Але якщо в школі розмістити таблицю Менделєєва з прикладами, то їм буде набагато цікавіше.

Наприклад, дитсадок в Японії побудували так, щоб діти мали змогу збирати дощову воду і гратися.

Технічний університет в Мюнхені

Технічний університет в Мюнхені. Джерело: HolliePocket

HolliePocket

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше названо топ-3 ідеї корисного обіду для дитини в школу.

Тисни! Підписуйся! Читай тільки найкраще!

Читайте всі новини по темі "Школа 2020" на сайті "OBOZREVATEL".

Тег